KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14024012
nr 1402 4012
Björn Julin
(1902-1971), Sverige
Oljemålning, Blomsterstilleben. Signerad. Olja på duk, 61x50cm, yttermått inklusive ram: 78x66cm
Björn Julin, svensk målare född 1902, död 1971.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 7 juni 2021
kl 20:32:16
7/6 20:27:16